Uczestnicy



  1. Paweł Bogdanowicz - Uniwersytet Muzyczny im. F. Chopina - Filia w Białymstoku
    Klasa organów - Jan Bokszczanin

  2. Karol Czyżewski - Uniwersytet Muzyczny im. F. Chopina - Filia w Białymstoku
    Klasa organów - Jan Bokszczanin

  3. Bartosz Gołębiowski - Akademia Muzyczna im. St. Moniuszki - Gdańsk
    Klasa organów - Roman Perucki

  4. Mateusz Goniowski - Akademia Muzyczna im. K. Szymanowskiego - Katowice
    Klasa organów - Julian Gembalski, Michał Duźniak

  5. Piotr Kamiński - Uniwersytet Muzyczny im. F. Chopina - Filia w Białymstoku
    Klasa organów - Rafał Sulima

  6. Yuliia Karaieva - Uniwersytet Muzyczny - Detmold - Niemcy
    Klasa organów - Martin Sander

  7. Kacper Kamil Karczyński - Szkoła Muzyczna II st. im. F. Chopina - Gdańsk
    Klasa organów - Błażej Musiałczyk

  8. Gabriela Královcová - Uniwersytet Muzyczny - Hradec Králové - Czechy
    Klasa organów - František Vaniček

  9. Marcin Kucharczyk - Akademia Muzyczna - Kraków
    Klasa organów - Dariusz Bąkowski - Kois

  10. Oskar Maj - Akademia Muzyczna im. St. Moniuszki - Gdańsk
    Klasa organów - Roman Perucki, Hanna Dys

  11. Alexandr Patrushin - Konserwatorium Państwowego Uniwersytetu Muzycznego - Sankt Petersburg - Rosja<
    Klasa organów - Daniel Zaretsky

  12. Jakub Plewa - Akademia Muzyczna im. K. Szymanowskiego - Katowice
    Klasa organów - Witold Zaborny

  13. Jan Paweł Przegendza - Akademia Muzyczna im. K. Lipińskiego - Wrocław
    Klasa organów - Piotr Rojek

  14. Joanna Rosicka - Akademia Muzyczna im. K. Lipińskiego - Wrocław
    Klasa organów - Tomasz Głuchowski

  15. Daniel Strządała - Akademia Muzyczna im. K. Szymanowskiego - Katowice
    Klasa organów - Witold Zaborny

  16. Mikołaj Szczęsny - Akademia Muzyczna im. K. Lipińskiego - Wrocław
    Klasa organów - Marek Fronc

  17. Mikołaj Tokarczyk - Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna im. F. Chopina - Kraków
    Klasa organów - Arkadiusz Bialic

  18. Filip Woźniak - Szkoła Muzyczna I i II st. im. Z. Noskowskiego - Gdynia
    Klasa organów - Karol Hilla

  19. Szymon Woźniak - Akademia Muzyczna im. K. Lipińskiego - Wrocław
    Klasa organów - Tomasz Głuchowski

Współorganizatorzy

a także Miejski Dom Kultury w Rumi

Honorowy patronat Ks. Inspektor Salezjańskiej Inspektorii pw. św. Wojciecha

Patronat medialny

Copyright by: Międzynarodowy Festiwal Muzyki Religijnej, im. ks. Stanisława Ormińskiego 2019 Projekt i wykonanie: marcinleman.pl, Mariusz Pniewski